| Biżuteria

 

Zajmujemy się sprzedażą biżuterii. W naszym obszernym asortymencie znajdziesz przedmioty, które z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Dopasujesz odpowiednie ozdoby do swojego wizerunku, które pomogą Ci wyrazić siebie. Oferujemy srebrne i złote bransoletki, pierścionki czy łańcuszki – wybór jest naprawdę duży. Co więcej, jesteśmy w stanie rzetelnie i profesjonalnie doradzić ci przy zakupie. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, a naszym celem jest zaspokojenie wszystkich jego potrzeb w tym zakresie. Dlatego nasza firma jest miejscem, w którym znajdziesz biżuterię, która będzie do Ciebie idealnie pasować. Ceny nie są wygórowane, dzięki czemu nie musisz spodziewać się astronomicznych wydatków. 

Oferujemy również usługę naprawy biżuterii. Jeśli posiadasz łańcuszek czy bransoletkę, które wymagają naprawy, podejmiemy się sprawnej i efektywnej reanimacji. Naprawa biżuterii jest dla nas zadaniem, które zawsze sprawia nam mnóstwo satysfakcji, dlatego będziemy w stanie podjąć się ratunku dla przedmiotów, które pozornie są niemożliwe do odratowania. Tyczy się to wszelkiego rodzaju bransoletek czy łańcuszków, ale również innych jubilerskich wytworów wykonanych ze srebra i złota. Cechuje nas ogromna precyzja oraz misja, którą jest spełnienie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wszystkie te czynniki, na czele z doświadczeniem, sprawiają, że jesteśmy obecnie liderem w okolicy jeśli chodzi o świadczenie usług związanych z naprawą oraz sprzedażą biżuterii. Cieszymy się nieskazitelną renomą oraz stale poszerzającym się gronem wiernych klientów, którzy regularnie do nas wracają. Zachęcamy do kontaktu – naprawimy Twoją biżuterię albo pomożemy Ci w wyborze nowej. Zaufaj profesjonalistom w tej dziedzinie. 

 

Kontakt

W czym możemy pomóc?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Salon Omega 

ul. 11 Listopada 40
62-510 Konin

tel: 572 074 450
e-mail: phu.omega@neostrada.pl

 

Odwiedź nas na facebook’u