| Kantor


Nie ulega wątpliwości, że wybór odpowiedniego kantoru jest bardzo ważny, zwłaszcza kiedy chcesz wymienić znaczące sumy pieniędzy. Na szczęście nie musisz już szukać, bowiem znalazłeś kantor idealny dla Twoich potrzeb. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

Przede wszystkim działamy na rynku od wielu lat. Rozpoczęliśmy jako niewielka firma oferująca usługi zegarmistrzowskie. Obecnie jesteśmy kantorem, z którego usług korzysta wielu klientów. Cieszymy się znakomitą renomą przede wszystkim ze względu na profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta. Staramy się spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających osób, które korzystają z naszych usług.

W dużej mierze zależy nam na uczciwości. Nie tylko oczekujemy jej od klienta, ale przede wszystkim sami ją oferujemy. Kursy walut nie są w żaden sposób zawyżone, dzięki czemu masz przed sobą pełen obraz najbardziej opłacalnych dla Ciebie możliwości. 

Możesz u nas wymienić wszystkie waluty, które cieszą się popularnością, nie tylko euro i dolary. Oferujemy pod tym względem niezwykle szeroki zakres usług. Niezależnie od tego, jaką walutę chcesz wymienić, z pewnością sprostamy Twoim potrzebom, ponieważ czerpiemy satysfakcję z zadowolenia każdej osoby, która do nas przychodzi. 

Z racji tego, że cieszymy się ogromną renomą na rynku, nie pozostaje nam nic innego, niż zaprosić Cię do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, a przy tym liderem pod tym względem w okolicy. Nie jesteśmy tak zwaną sieciówką – zależy nam na długofalowym budowaniu relacji z klientem, dlatego z pewnością nie będziesz żałować wymiany jakiejkolwiek waluty w naszym kantorze. Gwarantujemy Ci pełne zadowolenie pod każdym względem, a także profesjonalną, miłą obsługę.

Wymiana pieniędzy nie jest jedyną usługą, jaką oferujemy. Możesz skorzystać także z pracowni zegarmistrzowskiej, która cieszy się powodzeniem okolicznych mieszkańców ze względu na wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy zegarków różnego rodzaju. 

Kantor Konin

Kontakt

W czym możemy pomóc?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Salon Omega

ul. 11 Listopada 40
62-510 Konin

tel: 572 074 450
e-mail: phu.omega@neostrada.pl

Odwiedź nas na facebook’u